Z życia przedszkola rok 2024/2025

W dniu 16 października na terenie przedszkola odbyła się Akademia z okazji Dnia Papieskiego połączona z życzeniami imieninowymi dla ks. Proboszcza Jana Abrahamowicza.
Teksty do Akademii zostały zaczerpnięte z książeczki Jarosława Siek ,,Jan Paweł II Rycerz Królowej Nieba”. Dzieci prezentowały również tańce i piosenki okolicznościowe.

dzien papieski dzien papieski dzien papieski dzien papieski dzien papieski dzien papieski dzien papieski dzien papieski
dzien papieski dzien papieski dzien papieski dzien papieski dzien papieski

W dniu 30.09.2024r. świętowaliśmy w przedszkolu Dzień Chłopaka.
Dziewczynki zadbały o chłopców ofiarując im wykonane przez siebie prezenty. Wszyscy wspólnie bawiliśmy spędzając czas na zabawach integracyjnych.

Dzień Chłopaka  Dzień Chłopaka  Dzień Chłopaka  Dzień Chłopaka  Dzień Chłopaka  Dzień Chłopaka  Dzień Chłopaka  Dzień Chłopaka

W dniu 25.09 grupa ,,Biedronek” i ,,Wiewiórek” wyjechały na całodniowa wycieczkę autokarowa do gospodarstwa agroturystycznego RANCZO-ARTEMIDY.
Dzieci przeżyły dzień pełen radości, odkrywania, doświadczania i wzbogacania wiedzy.

RANCZO ARTEMIDY RANCZO ARTEMIDY RANCZO ARTEMIDY RANCZO ARTEMIDY

W dniu 17 września wszystkie grupy przedszkolne udały się do Kaplicy Sióstr Franciszkanek Rodziny Maryi z racji uroczystości św. Zygmunta Szczęsnego Felińskiego.
Dzieci modliły się w intencjach swoich bliskich, a szczególnie polecały w modlitwie ludzi cierpiących z powodu klęski powodzi. Po uczczeniu relikwii świętego udały się do pokoju gościnnego na słodki poczęstunek.